Kolejny aktywny weekend zaliczyli nasi zawodnicy-4 z nich wystartowało w Swarzędzu, natomiast Piotr Kaźmierczak pobiegł w Janowcu Wielkopolskim.

W roli fotografa w Swarzędzu wystąpił Felix, dodatkowo wspólnie z Marcinem, Amelią, Hanią, Kreską, oraz Beti dopingowali startujących. Pogoda po raz kolejny dała się we znaki i ciężko było osiągnąć spektakularne wyniki. Warto dodać, że tego dnia w Swarzędzu czołówka to zawodnicy z Ukrainy,a wśród nich na drugim miejscu zameldował się Krzysztof Hadas, natomiast najlepszą Polką była Monika Brzozowska, która wbiegła na metą na 4 pozycji pośród wszystkich kobiet. Najlepiej z naszych zaprezentował się Tomasz Włodarczyk (na zdjęciu), który zameldował się na mecie na 63-mscu, oraz 10-ty w swojej kategorii wiekowej z wynikiem 37:39.Oto wyniki naszych zawodników w Swarzędzu:

Tomasz Włodarczyk: 37:39

Mariusz Kaczmarek: 57:16

Monika Sterling: 57:17

Grzegorz Czasak: 58:59

 

 

Nasz najlepszy zawodnik-Kaziu pobiegł w Janowcu Wielkopolskim, gdzie zajął 6 miejsce Open, oraz był 3-ci w kategorii wiekowej. Jak opisywał swój bieg Piotr mimo wymagającej trasy z podbiegami silnym wiatrem i wysoką temperaturą udało mu się tam uzyskać czas 35.45 , miało być dużo szybciej, lecz pierwsza piątka, była po za zasięgiem, do tego ciężkie warunki spowodowały, że na spokojnie bez walki o wynik w dalszej części biegu Kaziu  dobiegł do mety z minutową przewagą nad 7 zawodnikiem.

Następnym biegiem naszych klubowiczów będzie Bieg Kosyniera we Wrześni, gdzie liczymy na mocne bieganie.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, oraz oczywiście wielkie brawa dla naszych kibiców, którzy jak widzicie są praktycznie na każdym biegu 🙂

Pozdrawiam Tęsior